XZY TP1 anglų BookChildren kalbos Kalėdų žaislai Bet knygų reader rašiklis
Kalbėjimas rašiklio knygą vaikams mokytis anglų, kinų, arabų, prancūzų, ispanų ir korėjiečių kartu; į rašiklį galima pridėti bet kurią kalbą.
vaikai kalba rašikliu su knygomis:
3 knygos + kalbėti rašiklis: puikus ir galingas įrankis ikimokyklinio anglų švietimo (vaikai nuo 3-8 metų) rašiklis, kuris skaito, kai ji paliečia knygą.

1.Padėkite vaikui išmokti tinkamą tarimą.
2.5 kalbų vertimas (anglų, arabų, mandarinų (kinų), korėjiečių ir prancūzų)
3.Interaktyvūs žaidimai arba vaikų mokymosi gebėjimų testavimas.
4.Beautiful Melodija / MP3 playin (eilėraščiai ir tt)
| Medžiagų | ABS ir ekologiškas plastikas |
| Jack | Ausinės lizdas ir USB lizdas |
| Atminties | 8GB (gali būti išplėstas iki 32GB) |
| Spalva | Balta / Bet kokia spalva gali būti |
| Mygtuką | 4 mygtukai su daugiafunkcėmis funkcijomis |
| Knygų | 3 Garso knyga |
| Maitinimo | Ličio įkraunama baterija |
| Baterija | 350mAh/3.7V |
| Įkrovimo adapteris | 700mAh/5V |
| USB linija | Balta / juoda 60cm |
| Amžiaus | 3-8 metai |





Populiarus Žymos: xzy tp1 anglų bookchildren kalbos, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, individualų


