"Magic Talking Pen Book" vaikams parametrai (nuorodai)
| Medžiagų | ABS ir ekologiškas plastikas |
| Jack | Ausinių lizdas ir USB lizdas |
| Atmintis | 8 GB(galima išplėsti iki 32 GB) |
| Spalva | Balta / Galima padaryti bet kokią spalvą |
| Mygtukas | 4 mygtukai su daugiafunkciu |
| Knygų | 3 Garso knyga |
| Maitinimo | Ličio įkraunama baterija |
| Akumuliatorius | 350mAh/3.7V |
| Įkrovimo adapteris | 700mAh/5V |
| USB linija | Balta/Juoda 60cm |
| Amžius | 3-8 metai |

| Energijos taupymas | Kalbantis liestukas gali automatiškai išsijungti kai jis neveikia 5 minutes |
| Įkraunama baterija | Su įmontuota ličio baterija viduje, jis gali būti naudojamas 4-6 valandas pagal MP3 grojimas visu garsumu |
| Patogus | Atsisiuntus garso turinį, kalbantis rašiklis gali būti naudojamas bet kur ir bet kada |
| Platus taikymas | Naujas būdas vaikams mokytis – "Talking Pen" suteikia galimybę sistemingai klausytis, skaityti, kartoti, taisyti tarimą, įrašyti ir versti iš žodžių per pastraipas. |


Skaitmeninis vaikų anglų kalba kalbantis rašiklis ir knygos
6 kalbų mokymosi įrenginys: anglų, ispanų, kinų, korėjiečių, prancūzų ir arabų
Pagrindinės skaitmeninio rašiklio funkcijos vaikams, kurie mokosi:
1. Kalbantis rašiklis suteikia klausymąsi, skaitymą, kartojimą, tarimo korekciją
2.MP3 funkcija: atsisiųskite ir klausykitės bet kokių jums patinkančių dainų;
3. Sistemingai skaitydami, įrašydami ir versdami žodžius į dalis
4. Energijos taupymas – kalbantis rašiklis gali automatiškai išsijungti, kai jis neveikia 5 minutes (arba ilgiau nei 5 minutes)
5. Atsisiuntus garso turinį, "Talking Pen" galima naudoti bet kur ir bet kada
6. Yra keletas garso įgalintų knygų, į vieną rašiklį galima įdėti daugybę knygų išteklių.
7. Naujas būdas išmokti-Kalbantis rašiklis sukurs istorijų knygą, eilėraščius, rimus ir kt.
8. Pastatytas į skirtingus žaidimus, siekiant patikrinti žinias, kurias vaikai išmoko ir įsiminė iš pamokos.

Garso knygos ypatybės:
1.Kalbos vertėjas: vienas knygų rinkinys, kurį sudaro 3 knygos 5 kalbomis: anglų kalba raštu ir 4 vertimai prancūzų, kinų, arabų ir korėjiečių kalbomis.
2. Vaikų anglų kalbos mokymosi rašiklis: Abėcėlė + Skaičiai + pokalbių knygos + žaidimai + Anglų vaikų darželio rimas + Melodijos anglų dainos......
3. Įskaitant raktinius žodžius, sakinio modelio peržiūrą ir atminties gerinimą.
4. Knygos pokalbiai artimi kasdieniam gyvenimui.
5. Vaikų darželio rimai, dainos ir žaidimai leis vaikams lengvai mokytis pramogų metu.

TaikymasKalbantis rašiklis
Pakavimas ir pristatymas
Visą vaikų kalbančių rašiklių rinkinį sudaro 1 skaitymo rašiklis, 3 knygos, 1 įkroviklis, 1 USB laidas, 1 pagrindas, 1 vadovas ir subtilus viršelio dėžutė.


OEM ir ODM skirtingiems skaitymo rašiklio sprendimams:
1. AAA sausa baterija arba ličio baterija įkraunama baterija.
2. Palieskite ir skaitykite funkciją.
3.MP3 funkciją galima pasirinkti modelius.
4. Įrašymo ir vertimo, kartojimo, atsisiuntimo, įkėlimo funkcija neprivaloma.
5. Pritaikyti priedai (įkroviklis, USB linija, ausinės, pakavimas).
6. Logotipas / prekės ženklas pritaikytas.


Mes priverčiame knygas kalbėtis.
Galima rinktis skirtingus rašiklių modelius ir knygas. Jūsų pačių knygas galima užprogramuoti dirbti su kalbančiais rašikliais. Bet kuri kalba gali būti užprogramuota.

Xuezhiyou:
------Sustomizuoti kalbančių rašiklių gamintoją su 15 metų;
------Faktorė su patvirtintu ISO 9001 sertifikatu;
------Technologijos palaikymas su turtingos patirties R&D skyriumi;
------Strict" produktų kokybės kontrolės procesas;
------Profesionalūs pardavimai ir garantinio aptarnavimo komanda.


"Magic Talking Pen" --- Mes priverčiame jūsų knygą kalbėti.
Didmeninė prekyba, sprendimas, pritaikymas, OEM / ODM.
Pas mus jūsų verslas yra saugus ir garantuotas.




Populiarus Žymos: studentų knygos vaikai anglų kalba & stebuklingas kalbantis rašiklis, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pritaikyta







