Ispanijos vaikų kalbėjimo rašiklis
Ispanijos vaikai kalbantys rašikliai palaiko šešias kalbas: anglų (rašytine forma), kinų, prancūzų, ispanų, korėjiečių ir arabų kalba. Paprasčiausiai palietę atitinkamą nacionalinę vėliavą įrenginyje ar knygose, vaikai gali sklandžiai naudotis jų pasirinktos kalbos kalbų mokymosi šaltiniais. Ši savybė skatina daugiakalbius tyrinėjimus interaktyviai ir patraukliai.

Parametrai ispanų vaikams kalbantys rašikliai
| Modelio numeris | TP1 |
| Stilius | Edukacinis žaislas |
| Plastiko tipas | Plastikiniai |
| Atmintis | 8GB |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Abs ir ekologiška |
| Knyga | 3 knygos su gerai atspausdintu dengtu popieriumi |
| Mygtukas | 4 mygtukai |
| Kalbos | Anglų, kinų, ispanų, arabų, prancūzų, korėjiečių (galima pridėti bet kurią) |
| Galia | Įkraunama ličio baterija |
| Baterija | 300mah |
| Įkrovimo adapteris | 700mAh/5V |
| USB linija | Balta 60 cm |

3 knygų kategorijos:
| 1 knyga | ||
| 1 vienetas: abėcėlė | 2 skyrius: Mano šeima | 3 skyrius: skaičiavimas |
| 4 skyrius: mano kūnas | 5 skyrius: mano drabužiai | 6 skyrius: Mano namas |
| 7 vienetas: spalvos | 8 skyrius: formos | 9 skyrius: vaisiai |
| 10 skyrius: Gėrimai | 11 blokas: ūkyje | 12 skyrius: erdvė |
| 2 knyga | ||
| 1 skyrius: Mano darželis | 2 skyrius: mano stendery | 3 skyrius: mano kambarys |
| 4 skyrius: Dienos būtinybės | 5 skyrius: žaidimai su kamuoliu | 6 skyrius: daržovės |
| 7 skyrius: Veiksmai | 8 vienetas: paragaukite | 9 skyrius: transportas |
| 10 skyrius: Eikite į zoologijos sodą | 11 skyrius: sezonai | 12 skyrius: Orai |
| 13 skyrius: Gamtos peizažas | ||
| 3 knyga | ||
| 1 vienetas: laikas | 2 skyrius: savaitė | 3 skyrius: mėnesiai |
| 4 skyrius: mano miegamasis | 5 skyrius: Maistas | 6 skyrius: Prietaisai |
| 7 skyrius: pratimas | 8 skyrius: nuotaika | 9 skyrius: viešoji vieta |
| 10 skyrius: Iš kur jūs esate | 11 skyrius: profesija | 12 vienetas: kontrastas |
| 13 skyrius: festivalis | ||
Ispanijos vaikų kalbėjimo rašiklio funkcijos
- Žavus ateivių tematikos dizainas kartu su ryškiai spalvingomis ir įtraukiančiomis knygomis patraukia vaikų dėmesį ir sužadina smalsumą.
- Siūlo interaktyvias funkcijas, tokias kaip funkcionalumas, kai tik perskaityta, rašybos pagalba ir pakartotinis mokymosi sutvirtinimo būdas.
- Sukurtas su patogiu rankena, užtikrinant, kad jaunos rankos galėtų laikyti ir patogiai naudoti rašiklį.
- Apima kalbos perjungimo ir vertimo funkciją, todėl vaikams lengva ištirti ir suprasti kelias kalbas.
- Įrengtos garsumo ir greičio kontrolės parinktys, leidžiančios koreguoti individualias nuostatas ir mokymosi poreikius


Kalbėjimo rašiklio taikymas vaikų ugdyme, mokinių mokymasis, suaugusiųjų mokymasis, specialus pritaikymas (tapatybės nustatymas)...



Pakavimas ir siuntimas
Visas kalbėjimo rašiklio rinkinys, įskaitant skaitymo rašiklį, 3 knygas, įkroviklį, USB kabelį, pagrindą, instrukciją ir subtilų dangtelio dėžę.


Karšta skaitymo rašiklio knyga
Įmonė



Mūsų gaminiuose naudojamos medžiagos yra ABS ir malonios sveikatai. Mūsų gamybos procesai rimtai remiasi CCC, CE, ROHS, pasiekiamumo taisyklėmis ... Pajutija yra 98%. Mes taip pat teikiame 1 metų garantiją klientams ir užsienio bendradarbiams, mes suteiksime papildomą papildomą fiksuotą kiekį.


Populiarus Žymos: Ispanijos vaikai kalbina rašiklį, gamintojus, tiekėjus, gamyklą, didmeninę prekybą, pritaikytą





