Kalbantis penas vaikams
Alfabetas + numeriai + knygos su pokalbiais + žaidimais + skirtingų sričių ir žinių įvertinimai.
"Talking Pen" vaikams parametrai
| produkto pavadinimas | Kalbėjimo rašiklis, "Point" skaitykite rašiklį, palieskite skaitymo rašiklį |
| Modelio numeris | V800 |
| Atmintis | 128 MB-8 GB |
| Spalva | Neprivaloma |
| Garsiakalbis | 4 Ω, 1W |
| Maitinimo adapterio įvestis | 100 iki 240 AC 50 / 60Hz 700 mAh |
| Maitinimo adapterio išvestis | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Akumuliatorius | Įkraunamas akumuliatorius / sausas akumuliatorius |
| Ausinių kištukas | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Balta arba juoda 60 cm |
| Knygos | Garso knygos pritaikytos |

"Talking Pen" vaikams funkcijos
1.Pažymėkite ir perskaitykite
2. Įrašymas
3. Kalbos vertimas
4. Skaitymo perskaitymas ir palyginimas
5. MP3 / žaidimo funkcija
Kalbančio rašiklio naudojimas vaikų švietimo, suaugusiųjų mokymosi, mokinių mokymosi, aklųjų tautų mokymosi ...
OEM / ODM paslaugos
"Hot Smart Reading Pen"
Bendrovė
ISO9001 gamykla specializuojasi kalbant rašikliu / planšetiniu kompiuteriu 19 metų.
Populiarus Žymos: kalbantis rašiklis vaikams, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, individualizuotos





