Anglų kalbėjimo kalbos knygelė
Anglų kalbėjimo šunų knygos aprašymas
Kalbantis rašiklis padės vaikams mokytis abėcėlės, poezijos, skaičiuoti, išplėsti savo žodyną, mokyti vaikus, kaip rašyti žodžius, kaip išreikšti ir mokytis užsienio kalbų.
English Talking Pen Book parametrai
| Knyga | Vaikai angliškai su 5 kalbomis |
| Modelio numeris | TP1 |
| Plastmasinis | ABS |
| Atmintis | 4 GB |
| Galia | Įkraunamas "Bettery" |
| Akumuliatorius | 300 mAh |
| Įkrovimo adapteris | 700mAh / 5V |
| USB linija | Balta arba juoda 60 cm |
| mygtukas | 4 mygtukai |
| Balso įrašymas | Galima |
| MP3 parsisiųsti | Galima |
Daugiafunkcinė garso knyga
1. Vienas knygų rinkinys, įskaitant 3 knygas su 5 kalbomis: anglų raštu ir 4 tranzitingais: prancūzų, kinų, arabų ir korėjiečių.
2. Abėcėlė + numeriai + pokalbių knygos + žaidimai + anglų vaikų darželis + melodijos anglų dainos ... įvairiose srityse ir pripažinimu.
3 knygų kategorijos:
| 1 knyga | ||
| 1 blokas: abėcėlė | 2 skyrius: mano šeima | 3 skyrius: skaičiavimas |
| 4 skyrius: mano kūnas | 5 skyrius: mano drabužiai | 6 skyrius: mano namas |
| 7 skyrius: spalvos | 8 skyrius: formos | 9 skyrius: vaisiai |
| 10 skyrius: "Drnks" | 11 skyrius: ūkyje | 12 skyrius. Erdvė |
| 2 knyga | ||
| 1 skyrius: mano darželis | 2 skyrius: mano staionery | 3 skyrius: mano kambarys |
| 4 skyrius: kasdieniai reikmenys | 5 skyrius: kamuoliniai žaidimai | 6 skyrius: daržovės |
| 7 skyrius: Veiksmai | 8 skyrius: skonis | 9 skyrius: transportas |
| 10 skyrius: eikite į zoologijos sode | 11 skyrius: sezonai | 12 skyrius: oras |
| 13 skyrius: gamtos peizažai | ||
| 3 knyga | ||
| 1 blokas: laikas | 2 skyrius: savaitė | 3 skyrius: mėnesiai |
| 4 skyrius: mano miegamasis | 5 skyrius. Maisto produktai | 6 skyrius: prietaisai |
| 7 skyrius: pratybos | 8 skyrius: nuotaika | 9 skyrius: viešoji vieta |
| 10 skyrius: iš kur esate | 11 skyrius: okupacija | 12 skyrius: kontrastas |
| 13 skyrius: festivalis | ||
Anglų kalbėjimo kalbos knygos funkcijos
1. Palieskite ir perskaitykite
2. Kartojimas
3. Vertimas
4. Skaitymo perskaitymas ir palyginimas
5. Įrašymas
6. MP3 grotuvas
7. Interaktyvūs žaidimai ir testas
"Talking Pen" paraiška

Pakavimas ir pristatymas


Karštieji produktai
Kompanijos informacija
Esame individualūs gamintojai specializuojasi kalbant rašikliu / planšetiniu kompiuteriu, turėdami 19 metų, palaiko aparatinę ir programinę įrangą.
Sertifikatas

Populiarus Žymos: anglų kalbos rašymo knygelė, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, individualizuotos





