Perskaitykite "Pen Toys for Kids"
Kiekvienoje knygų rinkinyje yra: 3 knygos su 6 kalbomis: anglų (raštu) ir penki vertimai: ispanų, prancūzų, kinų, arabų ir korėjiečių .
3 knygų kategorijos:
| 1 knyga | ||
| 1 blokas: abėcėlė | 2 skyrius: mano šeima | 3 skyrius: skaičiavimas |
| 4 skyrius: mano kūnas | 5 skyrius: mano drabužiai | 6 skyrius: mano namas |
| 7 skyrius: spalvos | 8 skyrius: formos | 9 skyrius: vaisiai |
| 10 skyrius: "Drnks" | 11 skyrius: ūkyje | 12 skyrius. Erdvė |
| 2 knyga | ||
| 1 skyrius: mano darželis | 2 skyrius: mano staionery | 3 skyrius: mano kambarys |
| 4 skyrius: kasdieniai reikmenys | 5 skyrius: kamuoliniai žaidimai | 6 skyrius: daržovės |
| 7 skyrius: Veiksmai | 8 skyrius: skonis | 9 skyrius: transportas |
| 10 skyrius: eikite į zoologijos sode | 11 skyrius: sezonai | 12 skyrius: oras |
| 13 skyrius: gamtos peizažai | ||
| 3 knyga | ||
| 1 blokas: laikas | 2 skyrius: savaitė | 3 skyrius: mėnesiai |
| 4 skyrius: mano miegamasis | 5 skyrius. Maisto produktai | 6 skyrius: prietaisai |
| 7 skyrius: pratybos | 8 skyrius: nuotaika | 9 skyrius: viešoji vieta |
| 10 skyrius: iš kur esate | 11 skyrius: okupacija | 12 skyrius: kontrastas |
| 13 skyrius: festivalis | ||
Parametrai, skirti skaityti "Pen Toys" vaikams
| Modelio numeris | TP1 |
| Stilius | Švietimo žaislas |
| Plastiko tipas | Plastmasinis |
| Atmintis | 8 GB |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | ABS ir ekologiškas |
| Knyga | 3 knygos su gerai išspausdintu dengtu popieriumi |
| Mygtukas | 4 mygtukai |
| Kalbos | Anglų, kinų, ispanų, arabų, prancūzų, korėjiečių (bet kurį gali būti pridėta) |
| Galia | Įkraunama ličio baterija |
| Akumuliatorius | 300 mAh |
| Įkrovimo adapteris | 700mAh / 5V |
| USB linija | baltas 60cm |

Žaislų skaitymo vaikams funkcijos
1. Grokite ir skaitykite: galite klausytis bet kokios dalies, kurią norite tiesiogiai. Jūs galite mokytis tiesiogiai per knygas tiesiog nurodydami rašiklį ir skaitymą.
2. Pakartokite: galite klausytis tiek kartų, kiek norite.
3. Vertimas: galite išmokti daug kalbų: anglų, prancūzų, arabų, ispanų, ... ir rašytinių, ir kalbinių.
4. Įrašymas: pradėkite įrašymą, paspausdami įrašymo mygtuką. Įrašykite viską, ko norite prisiminti vėliau, kai norite.
5. Skaitymo stebėjimas ir palyginimas: galite iš karto patikrinti savo tariamą įrašymo funkciją.
6. MP3 atkūrimas: galite klausytis MP3 tiesiog paspausdami ant švirkštimo priemonės esantį įjungimo / išjungimo mygtuką arba paspausdami knygų piktogramas. Galite tiesiog sustabdyti, žaisti ir keisti kitą takelį.

Skaityto rašiklio naudojimas garso knygose, žodynuose, kortelėse, vaikų ugdymui, kalbų mokymui, turizmui, interaktyviam tyrimui, akliesiems mokytis ...
OEM / ODM gamyba pagal kliento pageidavimus yra prieinama.

Visas kalbančio rašiklio rinkinys, kuriame yra skaitymo rašiklis, 3 knygos, įkroviklis, USB kabelis, pagrindas, instrukcija ir subtilus dangtelis.
Hot 14 Languages Talking Pen už pasirinkimą
Esame individualūs gamintojai specializuojasi kalbant rašikliu / planšetiniu kompiuteriu, turėdami 19 metų, palaiko aparatinę ir programinę įrangą.


Kontaktai
Populiarus Žymos: skaityti rašikliai, žaislai vaikams, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, individualizuotos





