Kids Talking Pen interaktyvi mokymosi knyga
Su mieliu stiliumi skaitymo rašiklis pritraukia daugelio vaikų akis. Jis turi paprastus ir paprastus mygtukus naudoti, todėl tai yra patogu mokytis ir naudoti vaikams.
Pieštukas palaiko MP3 grojimą, vaikai gali atsisiųsti balso, dainų ir mokymosi medžiagą pagal jų susidomėjimą.


"Kids Talking Pen Interactive" mokymosi knygos parametrai (nuoroda)
| Medžiagos | ABS ir ekologišką plastiką |
| Domkratas | Ausinių kištukas ir USB lizdas |
| atmintis | 8 GB |
| spalva | Neprivaloma |
| mygtukas | Individualizuotos |
| knygos | Mokomoji knyga su gerai spausdinta dengta knyga |
| Maitinimas | Ličio baterija / AAA baterija |
| baterija | 350 mAh / 3.7V |
| įkrovimo adapteris | 700mAh / 5V |
| USB linija | Balta / juoda 60 cm |
| Ausinės | Balta su aukšta kokybe |


"Kids Talking Pen Interactive" mokymosi knygos funkcijos
Klausykis, skaityk, dainuosiu, įrašysi, verčiu, žodyną, abėcėlę, dramą, skanys ...



"Kids Talking Pen Interactive" mokymosi knygos taikymas
Švietimas, kalbos mokymas, skaitymas, muzikos klausymasis, kelionės ir kt. Ypač tinka vaikams.

"Kids Talking Pen Interactive" mokymosi knygos ypatumai
1. Factory direct sale, aukštos kokybės, konkurencinga kaina, greitas pristatymo laikas ir geriausias aptarnavimas.

R & D grupė, turinti daug patirties.

2. Kliento dizainas yra sveikintinas.


3. Pasirinktinė garso knyga.


Populiarus Žymos: vaikai, kalbantys rašikliu, interaktyvi mokymosi knyga, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, individualizuotos



