"ABS" "Smart" ugdymas "Talking Pen for Kids"
Tai yra naujai besimokantys vaikai, skaitantys rašiklį su kelių knygų garso knygomis. Galite nukreipti nacionalinių vėliavėlių piktogramą, kad pasirinktumėte norimą kalbą. Puikus pieštuko dizainas ir mielas garsas iš knygų gali pagerinti jūsų vaiko mokymąsi puikiai. Tai geriausias žaislas. Neatsižvelgiate į savo pasirinkimą.


ABS "Smart Education" kalbėjimo peno parametrai
| Medžiagos | ABS ir ekologišką plastiką |
| Domkratas | Ausinių kištukas ir USB lizdas |
| atmintis | 8 GB |
| spalva | Neprivaloma |
| mygtukas | 3 mygtukai (pritaikyti) |
| knygos | Mokomoji knyga su gerai spausdinta dengta knyga |
| Maitinimas | Ličio baterija / AAA baterija |
| baterija | 350 mAh / 3.7V |
| įkrovimo adapteris | 700mAh / 5V |
| USB linija | Balta / juoda 60 cm |
| Ausinės | Balta su aukšta kokybe |

"ABS" "Smart Education" kalbėjimo peno funkcijos vaikams funkcijos
Nurodykite skaityti žodžius, sakinius, pastraipas, paveikslėlius, korteles, žemę, matę ...



"ABS" "Smart Education" "Talking Pen" taikymas

Naujas "Bluetooth" skaitymo rašiklis
Kalbantis rašiklis ne tik naudojamas su garso knygomis, bet ir prijungtas prie "Windows" kompiuterio, "Mobile", planšetinio kompiuterio ar televizoriaus, todėl mokymasis yra labiau skaitmeninis ir efektyvus.
Labai maloniai kviečiame pritaikyti mūsų turtingą patirtį MTTP grupė.



Populiarus Žymos: abs sumanus mokymas kalbėti rašiklis vaikams, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, individualizuotos




