"Talking Pen Book" vaikams žaislai
Interaktyvūs rašikliai ir knygos - tai interaktyvūs vaikai


"Talking Pen Book" vaikams žaisliuko parametrai (nuoroda)
| Medžiagos | ABS ir ekologišką plastiką |
| Domkratas | Ausinių kištukas ir USB lizdas |
| atmintis | 128 MB-8 GB individualizuota |
| spalva | Mėlyna geltona balta žalia ir kt |
| mygtukas | 3 mygtukai (pritaikyti) |
| knygos | Nustatyti garso įrašą |
| Maitinimas | Ličio pakraunama baterija / AAA baterija |
| baterija | 350 mAh / 3.7V |
| įkrovimo adapteris | 700mAh / 5V |
| USB linija | Balta / juoda 60 cm |
| Ausinės | Balta su aukšta kokybe |

"Talking Pen" knygos "Kids Toy" funkcijos
1. ABS ir aplinką tausojanti plastmasė
2. Galimybė atminties talpos
3. Istorijos, interaktyvūs žaidimai
4. DIY įrašymas
5. Šventos knygos pasirinkimui
6. Galimos bet kokios kalbos


"Talking Pen Book" naudojimas vaikų žaislaii

Sveiki atvykę į mus dėl OEM / ODM paslaugų su mūsų R & D grupė




Populiarus Žymos: kalbanti rašomoji knyga vaikams, žaislai, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, individualizuotos




