Ispanų kalbėjimo rašiklių knyga vaikams
Vaikai kalbantys rašikliai priima pritaikytą !!!
Kalbėjimo rašiklių knyga vaikams mokantis anglų kalbos, kinų, arabų, prancūzų, ispanų ir korėjiečių; Bet kuri kalba gali būti įtraukta į rašiklį.
Tai yra naujai vaikai, skaitantys rašiklį su 6 kalbomis iš trijų knygų. Jūsų vaikai gali išmokti 6 kalbas per vieną kartą. Ir nurodykite nacionalinių vėliavų piktogramą, kad pasirinktumėte norimą kalbą. O puikus rašiklio dizainas ir mielas garsas iš knygų gali puikiai pagerinti jūsų vaiko studijas. Tai geriausias edukacinis žaislas. Jūs neatsižvelgsite į savo pasirinkimą.


Ispanijos kalbėjimo rašiklių knygos parametrai vaikams (nuoroda)
| Medžiagos | Abs ir ekologiškas plastikas |
| Džekas | Ausinių lizdas ir USB lizdas |
| Atmintis | 8 GB (galima išplėsti iki 32 GB) |
| Spalva | Balta \/ bet kokia spalva gali būti pagaminta |
| Mygtukas | 4 mygtukai su daugiafunkcija |
| Knygos | 3 garso knyga |
| Maitinimo šaltinis | Ličio įkraunama baterija |
| Akumuliatorius | 350mAh\/3,7 V. |
| Įkrovimo adapteris | 700mAh\/5V |
| USB eilutė | Balta\/juoda 60 cm |
| Amžius | 3-8 metų |

| Galios taupymas | Kalbantis rašiklis gali automatiškai išjungti Kai jis neveikia 5 minutes |
| Įkraunama baterija | Su įmontuota ličio akumuliatoriumi viduje, jis gali būti naudojamas 4-6 valandoms po mp3 grojant su visu garsumu |
| Patogu | Atsisiunčiant garso turinį, Kalbėjimo rašiklį galima naudoti bet kur ir bet kada |
| Platus taikymas | Naujas būdas vaikams mokytis -„Talking Pen“ leidžia sistemingai klausytis, skaityti, kartoti, tarimo taisymas, įrašymas ir vertimas iš žodžių per pastraipas. |

FunkcijosIspanų kalbėjimo rašiklių knyga vaikams
1. Taškas skaityti;
2. Įrašymas;
3. Po skaitymo tarimo taisymas;
4. Pakartojimas;
5. Versti;
6. Mp3 grotuvas;
7. Varto pakeitimas;
8. Interaktyvūs žaidimai ir testas;
9. Atnaujinimas ir saugojimas.



TaikymasKalbantis rašiklis

Pakavimas ir gabenimas
Pilname vaikų kalbėjimo rašiklyje yra 1 skaitymo rašiklis, 3 knygos, 1 įkroviklis, 1 USB kabelis, 1 bazė, 1 rankinis ir subtili dangčio dėžutė.


OEM ir ODM skirtingiems skaitymo rašikų sprendimams:
1. AAA sausa baterija arba Li-Battery įkraunama baterija.
2. Palieskite ir skaitykite funkciją.
3. Galimos MP3 funkcijos, galima pasirinkti modelius.
4. Įrašymas ir vertimas, pakartojimas, atsisiuntimas, Funkcijos įkėlimo neprivaloma.
5. Priedai (įkroviklis, USB linija, ausinės, pakavimas).
6. Logotipas \/ prekės ženklas Custering.


Xuezhiyou:
- Pritaikyti kalbėjimo rašiklių gamintoją su 15 metų;
- Gamykla su patvirtintu ISO 9001 sertifikatu;
- Technologijų palaikymas su turtingos patirties MTTP skyriumi;
- Griežtas produktų kokybės kontrolės procesas;
- Profesionalios pardavimo ir papildomo aptarnavimo komanda.


- „Magic Talking Pen“ --- Mes kalbame jūsų knygoje.
- Didmeninis, sprendimas, pritaikymas, OEM\/ODM.
- Su mumis jūsų verslas yra saugus ir garantuotas.




Populiarus Žymos: ispanų kalbėjimo rašiklių knyga vaikams, gamintojams, tiekėjams, gamyklai, didmeninė prekyba, pritaikyta





