Gamintojas Digital Talking Pen Sound Book
"Digital Talking" rašiklis yra funkcinis rašiklis, kuriame yra daugiakalbės kalbos, garsai ir dainos. Jis gali nuskaityti, kai nurodote tekstą ir nuotraukas.


Gamintojo "Digital Talking Pen Sound Book" parametrai (nuoroda)
| Medžiagos | ABS ir ekologišką plastiką |
| Domkratas | Ausinių kištukas ir USB lizdas |
| atmintis | 8 GB (neprivaloma) |
| spalva | Neprivaloma |
| mygtukas | 6 mygtukai |
| knygos | Mokomoji knyga su gerai spausdinta dengta knyga |
| Maitinimas | Ličio baterija |
| baterija | 350 mAh / 3.7V |
| įkrovimo adapteris | CE sertifikuota 700mAh / 5V |
| USB linija | Balta / juoda 60 cm |
| Ausinės | Balta arba juoda su aukštos kokybės |

"Digital Talking Pen" garso įrašo knygos funkcijos
1. Punktas skaityti
2. Rašybos, kartojimo, grupės skaitymas
3. Kalbos jungiklis / vertimas
4. Skaitykite kartu ir įrašykite palyginimui
5. Interaktyvus žaidimas ir testas
6. MP3 / žaidimo funkcija
7. USB įkrovimas ir parsisiuntimas
8. Galimos garsiakalbis ir ausinės
9. Tūrio ir greičio valdymas.
10. Funkcija gali būti suprojektuota pagal kliento reikalavimus.


"Digital Talking Pen Sound Book" gamintojo taikymas

Pritaikyta prieinama




Populiarus Žymos: gamintojas skaitmeninis kalbėjimo rašiklis garso knyga, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, individualizuotos




