Magic Talking Pen "Vaikai" Švietimo žaislas
Mūsų skaitmeninis kalbantis rašiklis yra nešiojamas, saugus ir paprastas naudoti vaikams, tai yra standartinis amerikietiškas žodis realaus žmogaus įrašymas. Funkcinis vairas kelia daugiakalbes kalbas, garsus ir dainas. Tai gali pagerinti vaiko susidomėjimą mokymu ir smegenų vystymąsi.

"Magic Talking Pen" vaikams skirtų švietimo žaislų parametrai (nuoroda)
| Medžiagos | ABS ir ekologišką plastiką |
| Domkratas | Ausinių kištukas ir USB lizdas |
| atmintis | 128 MB-8 GB individualizuota |
| spalva | Neprivaloma |
| mygtukas | Individualizuotos |
| knygos | Mokomoji knyga su gerai spausdinta dengta knyga |
| Maitinimas | Ličio baterija |
| baterija | 350 mAh / 3.7V |
| įkrovimo adapteris | 700mAh / 5V |
| USB linija | Balta / juoda 60 cm |
| Ausinės | Balta su aukšta kokybe |


"Magic Talking Pen" vaikų ugdymo žaislės funkcijos
1. Lengvai mokytis kalbų.
2. Klausosi gyvos istorijos.
3. Mėgau muziką ir dainuoja dainas.
4. Žaidimų žaidimai.


"Magic Talking Pen" vaikams skirtas žaislas
1) vaikų ugdymas
2) Studentų mokymasis
3) suaugusiųjų mokymasis
4) Specialios programos

SVEIKI ATVYKĘ Į JAV OEM & ODM GAMYBOS!


ISO9001 gamykla su profesionaliais R & D grupėmis ir pardavimo grupėmis. Mes teikiame aukštos kokybės produktus ir paslaugas.





Karštieji vaikai "English Magic Pen"
Studentų / suaugusiųjų kalbėjimo švirkštimo priemonė

Populiarus Žymos: magija kalbėjimo rašiklis, vaikų švietimo žaislas, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, individualizuotos






