Vaikai mokosi kalbėjimo rašiklio
Mielos formos, ryškios rašiklio spalvos gali būti labai patrauklios vaikams.
Realaus vyro įrašymas suteikia mokymosi procesui smagiau.
Tai leidžia saugoti ir leisti MP3 failus ir palaikyti TF korteles, kad būtų galima išplėsti MP3 atmintį arba naujus balsus, kad būtų galima mokytis.
Galite išbandyti savo anglų kalbos žinias, kaip norite, įrašydami balsą arba skaitydami po rašikliu.


Vaikų, besimokančių kalbėjimo rašiklio, parametrai
| Atmintis | 128 MB-8GB |
| Spalva | Neprivaloma |
| Pranešėjas | 4 Ω ,1W |
| Maitinimo adapterio įvestis | Nuo 100 iki 240 AC 50/60Hz 700mAh |
| Maitinimo adapterio išvestis | 5 V DC=300 - 350 mAh |
| Baterija | Įkraunama baterija |
| Sausas akumuliatorius | |
| Ausinių lizdas | Φ3,5 mm |
| USB | USB 2.{1}} |
| USB linija | Balta arba juoda 60cm |
| Knygos | Garso knygos pritaikytos |

Vaikų, besimokančio pokalbio rašiklio, funkcijos
1. Taškas, kurį reikia perskaityti: visur, kur nukreipsite, skambės iš karto.
2. Pakartokite: galite nukreipti jį vėl ir vėl į tą pačią vietą.
3.Versti: palieskite vėliavėlę kiekviename puslapyje, kad pasirinktumėte kalbą.
4. Įrašas: palyginkite vaikų balsą su pradiniu balsu.
5.MP3 grotuvas: klausykitės daugiau muzikos atsisiunčiant dainą.

„Kids Learning Talking Pen“ taikymas švietime,interaktyvi klasė, Bluetooth, WIFI kalbėjimo rašiklis,žemėlapis, turizmas......

Mes teikiame OEM ir ODM gamybą.
Tikrinimas ir bandomoji gamyba: Atsižvelgdami į jūsų poreikius, atliksime gaminio patikrinimą. Tada bus vykdoma bandomoji gamyba, siekiant užtikrinti gamybos proceso sklandumą ir gaminio stabilumą.
Gamybos ir kokybės kontrolė: Oficialaus gamybos proceso metu laikysimės gamybos valdymo specifikacijų ir įgyvendinsime visapusišką kokybės kontrolę visoje tiekimo grandinėje ir gamybos etapuose, siekdami užtikrinti, kad gaminio kokybė atitiktų reikalaujamus standartus.
Pakavimas ir pristatymas: Sukomplektavę prekės pakuotę, atliksime kokybės patikrinimą ir parinksime tinkamą logistikos būdą, kad būtų užtikrintas prekės pristatymas Jums laiku.





Kitas karštas skaitymo rašiklis
Esame pritaikyti gamintojui, kurio specializacija yrakalbėjimo rašiklis / planšetinis kompiuterissu 19 metų. Profesionali MTEP grupė yra pasiruošusi jums bet kuriuo metu.



Susisiekite

Populiarus Žymos: vaikų mokymosi kalbėjimo rašiklis, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pritaikyta





