Gamyklinis didmeninis interaktyvus kalbėjimo rašiklis
Vaikų kalbantys rašikliai atitinka vaikų mokymosi knygas
„Smart Point Talking Pen“ funkcija:
1. Pont ir perskaitykite: Mes galime pasirinkti visą istoriją, kurią klausysime, arba sakinį pagal sakinį.
2. Dainuok istoriją kaip dainą
3. Giedokite istorijos sakinį pagal sakinį
4. Pakartokite žaisti taip, kaip norite
5. Sekite ir palyginus skaitymą
6. Tūris pasikeitė mygtukais ar knygomis
Garso knygos funkcija:
1. Kalbos parinktis: vienas knygų rinkinys, įskaitant 20 knygų, 1 istorijos kortelę ir 1 fortepijono kortelę.
2. Kalbėjimo rašiklis: istorijos knygos + pasakojimo giedojimas + angliškos dainos
3. Pasakojimo turinys yra nuo lengvai iki sudėtingo




Gamyklos didmeninės interaktyvaus kalbėjimo rašiklio parametrai
| Atmintis | 256 MB |
| Spalva | Neprivaloma |
| Kalbėtojas | 4 Ω ,1W |
| Maitinimo adapterio įvestis | 100–240 AC 50/60Hz 700mAh |
| Maitinimo adapterio išvestis | 5v dc =300 - 350 mah |
| Akumuliatorius | Įkraunama baterija |
| Sausa baterija | |
| Ausinių lizdas | Φ3,5 mm |
| USB | USB 2. 0 |
| USB eilutė | Balta arba juoda 60 cm |
| Knygos | 20 garso knygų/pritaikytas |

Kalbėjimo rašiklio pritaikymas

- „Magic Talking Pen“ --- Mes kalbame jūsų knygoje.
- Didmeninis, sprendimas, pritaikymas, OEM/ODM.
- Su mumis jūsų verslas yra saugus ir garantuotas!



Mes turime profesionalias mokslinių tyrimų ir plėtros grupes, kad galėtumėte įgyvendinti visų rūšių sprendimus ir pritaikymą, pradedant dizainu, aparatine įranga ir programine įranga iki programinės įrangos.



Populiarus Žymos: Gamyklos didmeninis interaktyvus kalbėjimo rašiklis, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pritaikyta




