Elektroninė garso knygų skaitymo kopa vaikams
Elektroninio garsiakalbio skaitymo krosnies funkcijos vaikams
1. Vaikų ugdymo žaislų skaitymo rašiklis gali skaityti bet kokius žodžius, nuotraukas ar sakinius tik palietus tekstą garsų knygoje.
2. Išgirsk didelį įrašymo balą klausytis.
3. Kartodami bet kuriuos žodžius prisiminimams paliesdami vėl.
4. MP3 failų laikymas ir atkūrimas.
5. Garsu įrašo vaikams balsas palyginimui.
6. Palaikykite TF korteles, kad išplėtotu atmintį MP3 arba naujų balsų.
7. Garantija: 1 metai.


Elektroninio garso knygų skaitymo rašiklio vaikams parametrai
| Medžiagos | ABS ir ekologišką plastiką |
| Domkratas | Ausinių kištukas ir USB lizdas |
| atmintis | 8 GB |
| spalva | Neprivaloma |
| kalbos | Bet kokia kalba |
| knygos | Mokomoji knyga su gerai spausdinta dengta knyga |
| Maitinimas | Ličio baterija |
| baterija | 350 mAh / 3.7V |
| įkrovimo adapteris | CE sertifikuota Euro tipo 700mAh / 5V |
| USB linija | Baltas 60cm |
| Ausinės | Balta su aukšta kokybe |

Elektroninio garso knygų skaitymo rašiklio naudojimas vaikams

ISO9001 gamyklos didmeninė prekyba, sprendimai, pritaikymas, OEM / ODM







Populiarus Žymos: elektroninė garso knygų skaitymo rašiklis vaikams, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, individualizuotos




