Elektroninis vaikų skaitymo rašiklis
1. Rašiklio dizainas ir knyga vaikams.
2. Mažos formos, paprasta naudoti ir patogu tvarkyti ir transportuoti.
3. Nurodykite ir nedelsdami perskaitykite.
4. Interaktyvūs skaitymai ir žaidimai, skirti testuoti mokymąsi.
5. MP3, istorijos ir atsisiųsti.
6. Nekilnojamojo žmogaus įrašymas, aukštos kokybės balso perdavimas.


Elektroninių vaikų skaitymo rašiklio parametrai
| Atmintis | 128 MB-8 GB |
| Spalva | Neprivaloma |
| Garsiakalbis | 4 Ω, 1W |
| Maitinimo adapterio įvestis | 100 iki 240 AC 50 / 60Hz 700 mAh |
| Maitinimo adapterio išvestis | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Akumuliatorius | Pakraunama baterija |
| Sausas baterija | |
| Ausinių kištukas | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Balta arba juoda 60 cm |
| Knygos | Garso knygos pritaikytos |

Elektroninių vaikų skaitymo rašiklio savybės
| Energijos taupymas | "Talking Pen" gali automatiškai išjungti kai jis neveikia 5 minutes |
| Pakraunama baterija | Naudojant įmontuotą ličio baterijos saugyklą, ji gali būti naudojama 4-6 valandas pagal MP3 grojimą visą garsą |
| Patogus | Kai garso turinys atsisiunčiamas, Talking Pen galima naudoti bet kur ir bet kada |
| Plati programa | Naujas būdas vaikams mokytis - Talking Pen sukurs pasakojamą knygą, eilėraščius, pasakojimus ir pan |


Elektroninių vaikų skaitymo rašiklio naudojimas

Garantija
1. Vienerių metų garantija mašinai, nemokamas gaminio problemos sprendimas.
2. Technikos palaikymas / mokymas apie paprastos problemos taisymą
3. Mes atleisime 1% nemokamų atsarginių dalių, tokių kaip: baterija, dėklas, fotoaparatas, garsiakalbis, maitinimo adapteris, USB kabelis jūsų tolesniam aptarnavimui ect.
4. Taip pat siūlome įsigyti 0,5-1% atsarginių dalių, tokių kaip: pagrindinė plokštė, LCD, jutikliniu skydeliu, kad galėtumėte patys remontuoti.

Mes esame profesionalus ISO9001 gamykla su R & D grupėmis švietimo produktus virš 18 metų.







Populiarus Žymos: elektroniniai vaikų skaitymo rašikliai, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, individualizuotos




