Tinkinti gamyklos kalbėjimo rašmenų knygą
Vadovas savo vaikui kalbėti standartiniu amerikiečių anglų tarimu.
Vaikai gali mokytis su garso knyga su raidėmis, fonika, žodynu, pokalbiu, drama, originaliomis tradicinėmis anglų kalbomis, kalbomis, skaitymu, rašymu ...
Naujas būdas mokytis vaikams - „Talking Pen“ vaikams taps įdomesnis už pasakų knygą, eilėraščius, ritmus ir pan., Taip pat pagerins jų dėmesį.
Parametrai, skirti „Customize Factory Talking Pen Book“
| Atmintis | 128MB-8GB |
| Spalva | Neprivaloma |
| Garsiakalbis | 4 Ω, 1W |
| Maitinimo adapterio įvestis | 100 - 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Maitinimo adapterio išėjimas | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Baterija | Pakraunama baterija |
| AAA baterija | |
| Ausinių lizdas | .53,5 mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Baltas arba juodas 60cm |
| Knygos | Garso knygos individualizuotos |


Mėgaukitės ir pagerinkite anglų kalbą „Smart Talking Pen“ ir garso knygomis
Išmanusis rašiklis gali klausytis, skaityti, dainuoti ir įrašyti.
Muzikinis fonas ir garso efektas daro mokymąsi įdomesnį.


„Customize Factory Talking Pen Book“ pritaikymas
Tinkamos grupės:
Vaikams ir studentams
1. Garso rašiklio ir balso vadovėliai
„Readingpen“ yra funkcionali švirkštimo priemonė, padedanti vaikams kurti skaitymo įgūdžius, tokius kaip žodynas, fonika ir skaitymas.
Leidybos įmonė gali pakeisti įprastą vadovėlį į balso vadovėlius, kad padėtų mokiniams mokytis daugiau. Be to, studentai gali išgirsti norminę ir tikslią anglų kalbą iš kalbėjimo rašiklio bet kuriuo metu ir bet kur.
2. Balso žemė:
Daugelyje sričių ir pagrindinė šalis yra aiškiai pasirašyta žemėje. Kai vaikai nurodo ant žemės paviršiaus paviršiaus, skaitydami rašiklį, jie gali gauti tam tikros informacijos apie šią sritį iš šio švietimo žaislo.


Mūsų siūloma paslauga:
Rašiklio dizainas, pelėsiai
PCBA valdybos projektavimas ir plėtra
Knygų dizainas
Knygų spausdinimas
Įtraukiamos kalbos
Įrašyti knygų slaptus kodus
Knygų įrašymas
Knygų scenarijų ir turinio garsų redagavimas
Skaitymo rašiklių gamyba
Pakavimo projektavimas ir gamyba
PS:
Jei klientas turi savo knygas ir nori savo knygas aprūpinti mūsų rašikliu, klientas gali pateikti ir patvirtinti mus žemiau:
1. Galima įsigyti gatavų produktų, kuriuos turime sandėlyje.
2. Jei pasirinksite mūsų knygas OEM / ODM, mes atliksime visą darbą.
Knygos | PEN |
Pateikite knygų dizainą | Pasirinkite rašiklio modelį |
Pateikite atitinkamas knygas | Pasirinkite rašiklio funkciją |
Pasirinkite „Flash“ atminties dydį (128MB-8GB) |
3. Jei turite savo knygų, pasirinkote du būdus: vieną pateikiate mums savo knygų dizainą ir balsą, pridedame knygų kodus ir sudarome duomenis. Abu galime spausdinti knygas.
Tada mes padarysime savo rašiklį kaip reikalavimą įrengti kliento knygas.




Populiarus Žymos: pritaikyti gamyklos kalbų rašymo knygą, gamintojus, tiekėjus, gamyklą, didmeninę, pritaikytą





